JUDr. Katarína Macháčková | Voľby 2018
2551
page,page-id-2551,page-parent,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.3,vc_responsive

Voľby 2018

km_web_04_smallSPOLU meníme Prievidzu

 

Dňa 10. novembra sa bude v komunálnych voľbách rozhodovať o budúcom smerovaní našej Prievidze. Ako primátorka, ktorá sa opäť uchádza o vašu dôveru, som presvedčená, že naše mesto potrebuje pokračovať v začatej práci a nadviazať na skúsenosti a odbornosť, ktoré z Prievidze robia úspešné a uznávané mesto. Posledných osem rokov sme v meste realizovali množstvo veľkých investičných akcií od výstavby nájomných bytov pre mladé rodiny, opravy škôl a škôlok, až po zrekonštruovaný park pred úradom práce. Čo sme pred štyrmi rokmi sľúbili, to sme aj zrealizovali.

 

Za dve volebné obdobia sa obyvatelia Prievidze mohli presvedčiť, že našim volebným sľubom môžu veriť. Už dnes vieme, že v ďalšom volebnom období Prievidzu zmenia veľké investície, ktoré sme pripravili v tomto volebnom období. Jedným z najväčších projektov, ktorým chceme zlepšiť kvalitu života obyvateľov Prievidze, je rekonštrukcia priestorov autobusovej stanice. Súčasťou zmodernizovanej stanice bude aj odstavné parkovisko pre cestujúcich. Za veľký úspech považujem aj to, že sa nám podarilo pripraviť projekt vybudovania cyklotrasy, ktorá spojí Zapotôčky s mestským parkom a bude spĺňať európske štandardy. Novú oddychovú zónu vytvoríme komplexnou revitalizáciou vnútrobloku medzi ulicami Ľ. Ondrejova a I. Krasku. Pripravená na realizáciu je aj rekonštrukcia Materskej školy na ulici M. Mišíka.

 

Na to, aby sme dokázali zrealizovať všetky naše sľuby a pripraviť ďalšie dôležité projekty, potrebujem silný tím poslancov v mestskom zastupiteľstve. Len tak dokážeme Prievidzu ďalej úspešne rozvíjať. Žiadna iná politická strana, koalícia alebo zoskupenie v Prievidzi nepredstavili úplný tím s 25 kandidátmi na poslancov. Výnimkou je iba náš tím, ktorý prináša reálne ciele, skúsenosť a odbornosť. Ľudia ktorých predstavujem sú zástupcovia zo všetkých oblastí ako financie, samospráva, šport, kultúra, život seniorov, mládež, či tretí sektor.

 

Milí obyvatelia Prievidze, prosím vás o podporu pre môj tím kandidátov, ktorému verím, a ktorý má úprimný záujem o rozvoj nášho mesta.

 

Katarína Macháčková
primátorka Prievidze a kandidátka na primátorku
SPOLU – občianska demokracia

 

Náš volebný program

 

teamNaši kandidáti

 

Volebný obvod č. I – Staré mesto, Žabník, Necpaly

 

Volebný obvod č. II – Sídlisko Píly

 

Volebný obvod č. III – Nové mesto, Zapotôčky

 

Volebný obvod č. IV – Kopanice

 

Volebný obvod č. V – Veľká Lehôtka

 

Volebný obvod č. VI – Malá Lehôtka

 

Volebný obvod č. VII – Hradec