JUDr. Katarína Macháčková | Prievidzu sme zmenili k lepšiemu
2300
single,single-post,postid-2300,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.3,vc_responsive

Prievidzu sme zmenili k lepšiemu

P1410355

31 Okt Prievidzu sme zmenili k lepšiemu

Vážené Prievidžanky, Prievidžania, za predchádzajúce štyri roky sme sa snažili dostáť Prievidzu zo zlej ekonomickej situácie a naštartovať ekonomiku mesta postupným znižovaním zadlženosti. To sa nám podarilo, a tak sme mohli pracovať aj na skvalitňovaní života v našom meste. Myslím si, že za predchádzajúce štyri roky sme urobili maximum toho, čo nám financie dovolili.

Na tvorbe projektov ako sú opravy ciest a chodníkov, rekonštrukcie škôl, revitalizácie parkov a iných, som sa musela opierať o svoj tím odborných zamestnancov a poslancov mestského zastupiteľstva. Je to práve aparát poslancov, bez ktorých by sme nepresadili uvedené významné projekty. Aj preto do ďalšieho obdobia idem s tímom ľudí, ktorým dôverujem, a ktorí naše vízie a program dokázali podržať aj v ťažkých časoch.

Aby mohli byť naše ciele naplnené, prosím vás, v komunálnych voľbách odovzdajte svoj hlas kandidátom na poslancov, ktorým verím a ktorí stoja za transparentnou prehľadnou politikou, a nie za populistickými sľubmi, ktoré počuť iba v období pred voľbami. Prievidza potrebuje stabilitu a ľudia, v ktorých mám dôveru, ju reprezentujú.